• Snorkel

  19
  Ujumise hingamistoru kasutamine annab rinnuli ujumisel võimaluse hoida oma pea tsentraalselt ning vabalt hingates keskenduda erinevaid ujumisharjutusi tehes kehaasendile ja ujumistehnikale. Hingamistoru kasutamine aitab kaasa ujumisstiilide paremaks omandamiseks.
 • Tabasalu Ujumisklubi T-särk (TRIMTEX FREE) Vastupidavast kangast TRIMTEX T-särk Tabasalu Ujumisklubi unikaalse suplimeeritud kujundusega Omadused: Regular fit – avaram lõige Kerge ja mugav Hea hingavus ja niiskuse juhtimine 100% polüester Suuruste valik: Lastele pikkusele 130, 140, 150, 160 cm Suurused täiskasvanutele: Naistele: XS, S, M, L, XL, XXL Meestele: S, M, L, XL, XXL NB! Piltidel kujutatud naiste lõikega mudel. Kui oled numbrivalikul kahevahel, siis pigem võta suurem.
 • Tabasalu Ujumisklubi T-särk (TRIMTEX FUSION) Vastupidavast kangast suplimeeritud kujundusega T-SÄRK firmalt Trimtex Omadused: Regular fit – avaram lõige Kerge ja mugav Hea hingavus ja niiskuse juhtimine 100% polüester Suuruste valik: Lastele pikkusele 130, 140, 150, 160 cm Suurused täiskasvanutele: Naistele: XS, S, M, L, XL, XXL Meestele: S, M, L, XL, XXL NB! Särgid on sportliku lõikega, kui oled numbrivalikul kahevahel, siis pigem võta suurem.
 • Tabasalu Ujumisklubi T-särk (TRIMTEX RUN ECOGREEN) Vastupidavast kangast TRIMTEX T-särk Tabasalu Ujumisklubi unikaalse suplimeeritud kujundusega Omadused: Tight fit – sportlik lõige Kerge, mugav ja võrkpaneelid Hea hingavus ja niiskuse juhtimine 100% polüester, millest 50% taaskasutatud kangas Suuruste valik: Lastele pikkusele 130, 140, 150, 160 cm Suurused täiskasvanutele: Naistele: XS, S, M, L, XL, XXL Meestele: S, M, L, XL, XXL NB! Särgid on sportliku lõikega, kui oled numbrivalikul kahevahel, siis pigem võta suurem.
 • Allahindlus!

  Ujumismüts

  57
  Silikoonist ujumismüts, Tabasalu Ujumiklubi logo mõlemal küljel.
 • Ujumisprillid sobivad basseinis kui ka avavees ujumiseks. Ujumisprillide suurus sobib kõige paremini teismelistele ja täiskasvanutele. Ujumisprillidega on kaasas võrkkott millel klubi sümboolika ning teisele küljele on võimalik juurde märkida kasutaja nimi vms.
 • Võistlusklassi ujumispüksid Maru Maverick Pro Jammer. Suuruste info leiad siit  

Title

Go to Top