Kontaktid

Reet Männik

ujumisõpetaja/treener
tel. 5567 2997
e-mail: reet@ujumisklubi.ee

René Koppel

ujumisõpetaja/treener
tel. 5667 0612
e-mail: rene@ujumisklubi.ee

Annika Varik

ujumisõpetaja/treener
tel. 5646 2723
e-mail: annika@ujumisklubi.ee

Kaire Vanaveski

ujumisõpetaja/treener
tel. 5615 8620
e-mail: kaire@ujumisklubi.ee

Heinrich Sillang

ujumisõpetaja/treener

e-mail: heinrich@ujumisklubi.ee

Ilona Grabe

ujumisõpetaja/treener

e-mail: ilona@ujumisklubi.ee

Raul Tomberg

treener, huvikooli juhataja, juhatuse liige
tel. 511 1667
e-mail: raul@ujumisklubi.ee

Iga inimene peaks oskama ujuda

või vähemalt suutma vee peal püsida, eriti mereäärse valla elanik. Tabasalu Ujumisklubi alustas treeningutega juulis 2002, eesmärgiga vastvalminud Tabasalu Spordikompleksi ujulas õpetada valla lapsed ning ka täiskasvanud ujuma ning alustada ujumistreeningutega. Tegevusaastate jooksul on ujumise algõpet saanud üle 1000 lapse ja täiskasvanu.
Võistlusspordiga tegeleme 2009. aastast ning saavutatud on ka esimesed tulemused Eesti tasemel. Tulevasi meisterujujaid võib juba täna näha osalemas algõppe tundides, kust loodetavasti saab alguse sportlik eluviis.

Raul Tomberg
Tabasalu Ujumisklubi asutaja