Nädalavahetusel peeti Harku järve ääres Eesti ja ka Baltimaade meistrivõistlused triatlonis. Tabasalu Ujumisklubi esindasid noored B (2007-2008 sündinud) vanuseklassis Kristofer Süvari ning lapsed E (2013-2014 sündinud) vanuseklassis Liv Grete Raudsepp.
Kristoferil oli distantsiks 375m ujumist, 10km rattasõitu ning 2,5km jooksu. Kristoferi jaoks algasid katsumused juba enne starti, sest soojendusel purunes rattakumm, mis sai küll parandatud enne starti, aga lisas pinget võistlusele. Ujumisdistantsi lõpuks oli Kristoferi kaotus oma vanusegrupi parima ujumisaja teinud sportlasele 2 minutit. Kristofer püüdis rattarajal vahet vähendada, kuid paraku kolm kilomeetrit enne rattadistantsi lõppu purunes taas rattakumm. Valikus oli võistlus pooleli jätta või viimased kolm kilomeetrit joosta ratas käe kõrval vahetusalasse. Kristofer valis viimase, mis näitab noormehe tahet ja südikust võistlus lõpuni teha. Tulemuseks Baltimaade meistrivõistlustelt 24. koht ja Eesti meistrivõistlustelt 19. koht oma vanuseklassis, aga see oli alles Kristoferi teine triatlon.
Lastevõistlus peeti distantsil 150m ujumist, 4km rattasõitu ja 1km jooksu. Liv Grete lõpetas ujumisdistantsi enda vanusegrupis kuuendana, kaotades parimale ujujale 33 sekundit. Liv Grete tegutses esimeses vahetusalas nobedalt, vähendades liidriga vahet 19 sekundit. Rattarajalt naasis ta kolmandana. Jooksu alguseks oli liidriga vahe 23 sekundit. Liv Grete jooksis enda vanusegrupi tüdrukutest kiireima aja. Tulemuseks tubli pingutuse eest nii Batlimaade kui ka Eesti meistrivõistluste 3. koht.