Meie noorsportlased võistlesid sellel nädalavahetuse kolmel võistlusel:
Laupäeval 28.1.2023 toimus ujumises mitmevõistlus AUDENTESE SPORDIKLUBI KARIKAS 2023.
Meie ujujatest oli stardis Kristofer Süvari, kes tegi 100m ja 200 m rinnuliujumises uued klubi rekordid ning 50m rinnuliujumises jõudis klubi rekordi püstitamisest 1 sekundisajandiku kaugusele.
Vägev, palju õnne!

Laupäeval toimus veel kergejõustiku võistlussarja TV 10 OLÜMPIASTARTI vabariikliku osavõistluse II etapp. Meie noorsportlastest võistles individuaalvõistlejana Kreet Palumets, kes kvalifitseerus vabariikliikule etapile Harjumaa TV 10 etapil saavutatud kaugushüppe alavõiduga. Kreete kaugushüppe tulemus 4.05m jäi enda parematest tulemustest küll vähe lühemaks, kuid 30. koht 80 võistleja seas on igati tubli tulemus, arvestades ka, et ta võistles enamasti endast vanemate tüdrukutega. Väärt kogemus, tubli!

Pühapäeval 29.1.2023 toimus võistlussarja UJU ja JOOKSE III etapp. Meie noortest olid stardis Mette-Mai ja Liv Grete Raudsepp. Tüdrukute distantsiks oli 150m ujumist + 1km jooksu. Liv-Gretet kimbutas kahjuks väike viirus ning sellel korral ei olnud kõige teravamas hoos, kuid noorem õde Mette-Mai kimas noorimate tüdrukute arvestuses poodiumikohale. Mette-Mai võitis tugeva jooksuga tüdrukute E vanuseklassis III koha. Väga tubli!