Loading Sündmused

Tabasalu Ujumisklubi treenerid kutsuvad aprillis kepikõnnile valla metsaradadele!

Aprill on südame tervise kuu ning kepikõnd on üks parimaid liikumisviise tervise toetamiseks. Kepikõnd tundub küll lihtne, aga selleks, et kogeda selle ala eeliseid, tuleb tähelepanu pöörata õigele tehnikale. Aprilli kolmel pühapäeval on kõigil võimalik osa saada Harku valla liikumisaasta raames toimuvast ürituste sarjast “Kepikõnd Harku valla metsaradadel”. Sarja esimene üritus toimub pühapäeval 9. aprillil Tabasalu Looduspargis.
Kohtumispaik on looduspargi väravate juures. Kepikõnni tehnika algtõdesid õpetab kell 11.40 treener Janne Tombergi ning kell 12.00 suundume u 5 km kõnnitreeningule. Liigume kahes tempogrupis, et sobiva koormuse saaksid nii kiiremad kui aeglasemad kõndijad.
Üritusel saab laenutada käimiskeppe (piiratud hulgal). Üritus on tasuta, toetab Harku vald.
Kõikide osalejate vahel loosime 3. etapi lõpus välja liikumisaasta auhindu – mida rohkem osaled, seda suurem võimalus võita!

Järgmised etapid toimuvad 16.04 kell 12.00 Muraste matkarajal algusega Meriküla õppehoone juurest (distants 6 km) ning 23.04 kell 12.00 Vääna-Jõesuu metsaradadel algusega Rannasüdame parklast (distants 7 km). Kepikõnni tehnikat õpetatakse igal üritusel kl 11.40.

Kohtume Harku valla metsarajal!

Jaga seda lugu, vali platvorm!

Title

Go to Top