Kepikõnd on üks parimaid liikumisviise tervise toetamiseks, kuna koormust saavad nii süda kui suuremad lihasgrupid. Kepikõnd sobib nii algajale kui aktiivsele liikumisharrastajale, kuna kõik sõltub tempost ning käimiskeppide kasutamise intensiivsusest. Kepikõnd tundub küll lihtne, aga selleks, et kogeda selle ala eeliseid, tuleks tähelepanu pöörata õigele tehnikale.

Kolmel pühapäeval aprillis-mais on kõigil võimalik osa saada kepikõnni ühistreeningutest Harku valla matkaradadel.
Sarja esimene treening toimub pühapäeval 14. aprillil kell 12 Tabasalu Looduspargis. Kohtumispaik on looduspargi väravate juures. Kepikõnni tehnika algtõdesid õpetab kell 11.30 treener Janne Tomberg ning kell 12.00 suundume u 5 km kõnnitreeningule. Liigume kahes tempogrupis, et sobiva koormuse saaksid nii kiiremad kui aeglasemad kõndijad.
Üritusel saab laenutada käimiskeppe (piiratud hulgal). Üritus on tasuta, toetab Harku vald ning eelregistreerimine pole vajalik.

Järgmised etapid toimuvad 21.04 kell 12.00 Meriküla – Muraste matkarajal algusega Meriküla õppehoone juurest (distants 6 km) ning 05.05 kell 12.00 Vääna-Jõesuu metsaradadel algusega Rannasüdame parklast (distants 7 km). Kepikõnni tehnikat õpetatakse iga kord kl 11.30.

Küsimuste korral võta ühendust janne[at]ujumisklubi.ee; tel. 5130413

Kohtume Harku valla liikumisradadel!