Tunniplaan

2022/2023 õppeaasta
(5.9.2022 – 31.5.2023)

Lähtesta filtrid
Lähtesta filtrid
Rühma nimiAsukohtTaseVanusTreenerAegRegistreeru
Ujumise algõppe kursus 24.01. - 30.03.2023 (väikeses basseinis)TabasaluAlgajad5-7ReetT ja N 17.00 - 18.00. Treener juhendab õpilasi ka riietus- ja pesuruumis (naiste poolel) ehk fuajeest-fuajeeni. NB! Tibutare lasteaia lastele tuleb treener lasteaeda järele T kell 16.40. Registreeru
Ujumise algõppe kursus 23.1. - 29.03.2023 (väikeses basseinis)TabasaluAlgajad5-7KaireE ja K 19.00 - 20.00. Treener juhendab õpilasi ka riietus- ja pesuruumis (naiste poolel) ehk fuajeest-fuajeeni.Registreeru
Ujumise algõppe kursus 4.04. - 8.06.2023 (väikeses basseinis)TabasaluAlgajad5-7ReetT ja N 17.00 - 18.00. Treener juhendab õpilasi ka riietus- ja pesuruumis (naiste poolel) ehk fuajeest-fuajeeni. NB! Tibutare lasteaia lastele tuleb treener lasteaeda järele T kell 16.40.Registreeru
Ujumise algõppe kursus 3.04. - 7.06.2023 (väikeses basseinis)TabasaluAlgajad5-7KaireE ja K 19.00 - 20.00. Treener juhendab õpilasi ka riietus- ja pesuruumis (naiste poolel) ehk fuajeest-fuajeeni.Registreeru
MERI algõpeMeriväljaAlgajad7-9R 18.00 - 19.00, P 10.00 - 11.00Lisa ootele
Rühm MERI IMeriväljaEdasijõudnud7-9E, K, R 16.00 - 17.00Lisa ootele
Rühm MERI IIMeriväljaEdasijõudnud, Saavutussport10-12E, K, R kell 17.00 - 18.00 ja P 11.00-12.00Lisa ootele
Rühm MERI IIIMeriväljaAlgajad, Edasijõudnud7-9E, K, R 18.00 - 19.00 ja P 10.00-11.00Lisa ootele
Rühm ITabasaluEdasijõudnud7-9Reet, RenèE, T, K, N, R kell 14.30 - 15.15 (Reet (E, T, K, N); Renè (T, R))Registreeru
Rühm IITabasaluEdasijõudnud8-10Reet, RenèE, T, K, N, R kell 15.15 - 16.00 (Reet (E, T, K, N); Renè (T, R))Registreeru
Rühm IIITabasaluEdasijõudnud, Saavutussport10-12Reet, RenèE, T, K, N, R kell 16.00-17.00 (Reet (E, K, N); Renè (T, R))Registreeru
Rühm IVTabasaluEdasijõudnud11-14RenèT kell 17-18 (ÜKE) ja R kell 17-18Registreeru
Rühm V (suures basseinis)TabasaluAlgajad, Edasijõudnud5-7Reet, Kaire, RenèT ja R kell 18.00 - 19.00 (Reet ja Renè (T); Kaire ja Renè (R))Lisa ootele
Rühm VI (suures basseinis)Tabasalu Algajad, Edasijõudnud5-7ReetK kell 18.00 - 19.00 NB! Tibutare lasteaia lastele tuleb treener lasteaeda järele kell 17.40Lisa ootele
Rühm VIITabasaluEdasijõudnud, SaavutussportReet, RenèT, K, R kell 19.00 - 20.00 (Eero (K); Renè (T, R))Registreeru
Rühm VIII (suures basseinis)TabasaluAlgajad5-7ReetN kell 18.00 - 19.00Lisa ootele
Rühm IX (suures basseinis)TabasaluAlgajad5-7ReetE kell 19.00 - 20.00Lisa ootele
Rühm ROCCA IRocca al MareEdasijõudnudT, K ja R kell 19.00-20.00Lisa ootele
Rühm ARTE/TSG algõpeMustamäe - Arte ja TSGAlgajad7-9AnnikaE 17.00 - 18.00 (Arte) ja N 17.00-18.00 (TSG)Registreeru
Rühm ARTE IIMustamäe - ArteEdasijõudnud, SaavutussportRenèE 17.00-18.00 ja N 18.00-19.00Registreeru
Rühm TSG I Mustamäe - TSGEdasijõudnud, SaavutussportAnnika, RenèE 19.00-20.00 (Rene); T15.00-17.00 (15.00-16.00 ÜKE (Annika)); K17.00-19.00 (17.00-18.00 ÜKE (Renè)); N16.00-18.00 (16.00-17.00 ÜKE (Annika ja Renè))Registreeru

NB! Kui soov osaleda erinevates treeningrühmades siis võta eelnevalt ühendust info(ät)ujumisklubi.ee